Bad Santa 2 Kötü Noel 2 Komedi izle
Yıl2016
YönetmenMark Waters
YazanShauna Cross,Doug Ellin
En İyi10
Değerlendirme7,0
Oylar1
TürKomedi
ÜlkeABD
Yapımcı-
Yerel AdıYeni Yıl Soygunu 2
Daha Fazla Detay GösterDetayları Gizle

Bad Santa 2 Kötü Noel 2 Komedi izle

21 Kasım 2017 Komedi

Yuletide ülke çapında kötü niyetli insanlar için,

Bad Santa

, alternatif bir tatil geleneği haline geldi, Wild Turkey'nin eggnog'u çektiği atış. Unutulması gereken şey, Terry Zwigoff'un 2003 yılındaki kötü

komedi filmi

, Zwigoff ile stüdyo Miramax arasındaki acı post prodüksiyon mücadelesine rağmen "kalpte" ihtiyaç duyulduğuna karar veren (bazıları Zwigoff'un katılımı olmaksızın) yeniden çekildi ve filmin çünkü bir ebeveyn kirli bir bezi serbest bırakabilir. Bir sürü Amerikan çocuğu, Santas merkezinin rotalarında içki içerken nefeslerini yudumladı ancak özellikle sıcak şapkalarla izleyicileri gönderme konusundaki isteksizlik nedeniyle pop kültürü kutsal saymakla meşguldü. Kötü Noel Baba her yere kötü geçecekti.

Şimdi, 14 yıl sonra, Zwigoff'un elini yürüten Bad Santa 2 , tüp çorapının altında, belki de politikamızın pis ve bayağı için ceza uyandıran üzücü bir kömür toprağı gibi geldi. Bir zamanlar sinirli olan Santa nin kusmuk sakalına ilişkin şakalar, çocuklara karşı açık düşmanlığı ve R. Crumb ile uyumlu cinsel eğilim artık Bruce Willis'in Die Hard filminde "Yippie-ki-yay" ın söylediği gibi zorunlu unsurlar . Bununla birlikte, büyüdükçe bulanıklığın daha da kötüsü, Bad Santa 2'nin irade ebedi sersemleme merkezine sahip olması, sanki yönetmen Mark Waters ve senaryo yazarları Johnny Rosenthal ve Shauna Cross, Miramax'ın orijinal filmdeki notalarına dikkat ediyorlardı. Yapışkan bir hassasiyet çölü bu tuvalet kekinin daha da kolay gitmesine neden olmaz.

Billy Bob Thornton'ın oynadığı safecracking Santa Claus'un Willie T. Stokes'ten duyduklarımızdan sonra, partneri Marcus (Tony Cox) ile birlikte Noel nakit ile yıkanmış bir mağazayı koparmak için rölyef gönderildi. As Bad Santa 2 açar Willie emzirme kadını ogling ederken bir araba çökmesini için Phoenix bir uşak olarak yaptığı son işini kaybetti. Fırsat, Marcus'ın Chicago'daki şemasını bir kez daha yeniden düzenlemeye yönelik bir teklifle tekrar ortaya çıktığı anda darbe alıyor; burada bir çocuk hayır kuruluşunun kazançları onları 2 milyon dolarla netleştirebilir. (Filmin birkaç iyi esprilerinden birinde, Willie plana itiraz eder - hayır işlerinden birinin çalınması yanlış değil, ama bu tür bir paranın olacağını tahmin edemez.)

Marcus'un son konserinde çift çaprazladığı göz önüne alındığında, Willie işin şaşkınlığından şüphelenmek için bir nedeni var ve kaygılar onun uzantılı annesi Sunny (Kathy Bates) kadınları olarak tanıtıldığında derinleşir. içeride. Willie, Marcus ve Sunny'in sadaka çanını sırasıyla Noel Baba, bir elf ve Bayan Claus olarak çağırmasıyla üçlü, işlevsizliğini ve Willie'nin alkolik ve kadını delirtmesini Noel Arifesine kadar kontrol altında tutmak zorundadır. Bu arada, ilk Kötü Noel'de Willie'ye sarılan, loş, Noel sever bir çocuk olan Thurman Merman (Brett Kelly), genç yetişkin olarak adanmış gibi görünmüyor ve Chicago'da işlerine bir anahtarı atmak için tam zamanında geliyor.

Kötü Noel Baba 2 , Noel'i yılın en güzel vakti olarak görmeyen gizli milyonların yanı sıra, Zwigoff'un ölüp sesini ve Willie ve Marcus gibi ekşi göçmenliklerine olan gerçek ilgisini çok özlüyor. Ayrıca, Thornton'a olan tepkilerinin tek şaka konseptini değiştirmenin önemli etkisine sahip olan John Ritter ve Bernie Mac'teki iki komik sanatçıyı da özlüyor. Dökmeğe Bates eklemek Bad Santa 2'nin ilham verici bir dokunuşuysa, nazik, sağlıklı, hikaye kitabı Mrs. Claus'tan bir gardıropta dövme kürklü ex-con'a dönüşmesini seyreden komik görüntü için değişiklik. Satırları, az ya da çok Thornton'larla değiştirilebilir, ancak sağlam varlığı en azından romandır.

Kötü Noel 2

ile ilgili çarpıcı olan şey , yalın seks eylemlerine, engellilere, saklı olan her şeye, "orijinal filmde bulunmadıkları yerde" şiddetli ve saldırgan olarak okunabilen "siyasi olarak yanlış" referansların aynı serisinin . Martin Amis'in en basit açıklaması "kahkaha her zaman affediyor" ve " Kötü Noel 2 " komik değil. Fakat niyetlilik de önemlidir. Zwigoff, tatil sezonu ve hoşnutsuzlukları konusunda gerçek bir antipati rezervine girdi ve komik cömertliği, tecrübenin paylaşıldığını ve katartik olduğunu hissetti. Devam, her çerçeveye kekilik fırında pişirilmiş, uzun süredir işlenmiş bir nakit para ödülü. Bu duruştan bütün şakalar yumruk attı.

7,0
odno